x-kom hosting

Drukarka sama zleca sobie druki

xxsammxxx
utworzono
utworzono

Hej,

 

Mam drukarkę HP Color Laser Jet MFP M281fdw. Zawsze kupowane były zamienniki tonerów, a nagle drukarka być z nimi kompatybilna. Przeczytałam, że HP blokuje możlowść korzystania z zamienników. U nas zapas na kolejne 3 wymiany, a okazuje sie, że trzeba kupić nowe z firmy hp. Nie dało sie cofnąć aktualizacji więc zainstalowałam coś znalezionego w internecie. Wszystko działa jak należy ale drukarka co jakiś czas sama z siebie drukuje jakieś ciągi znaczków. Tygodniowo marnuje jakieś 10-20 kartek... Czy coś można z tym zrobić? Czy to któryś z podłączonych bezprzewodowo komputerów może zlecać te druki? Czy pomoże tutaj tylko zaktualizowanie drukarki do wesji, która nie pozowli używać mi tonerów innej firmy?

IMG_2529.JPEG

IMG_2530.JPEG

IMG_2531.JPEG

IMG_2532.JPEG

bzad
komentarz
komentarz

Miałem problem w miejscu pracy bardzo podobny do twojego, natomiast ja przy zamawianiu tonerów do drukarek w szkole nakreśliłem sytuację przedstawicielowi firmy która mi je dostarcza i bez zmian w sterownikach i oprogramowaniu drukarki dopasował mi odpowiednie tonery działające bez wyrzucania że są to zamienniki. Mam taką drukarkę jak twoja w bibliotece szkolnej i do niej dopasował bodajże zamienniki firmy TOMI lub z nazwy bardzo podobnie ciężko mi teraz powiedzieć bo nie mogę tam zajrzeć na ten moment.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.