x-kom hosting

dziwna sprawa z streamami

Drongal18
utworzono
utworzono

Witam mam problem ktorego nie potrafie sam rozwiazac, mimo licznych prob. Otoz do ogladania streamow z meczami uzywalem stron a, b i c, kazda miala inny typ odtwarzacza video. Jakis czas temu na stronie ,,a" przestal ladowac sie odtwarzacz, bylo tylko szare tlo. WIec ogladalem strony typu ,,b", lecz po kilku tygodniach stalo sie to samo lub gdy bylo tam przekierowanie do innego okna z odtwarzaczem, strona zwyczajnie sie nie ladowala. Wczoraj juz padla ostatnia opcja ,,c" i dzieje sie to, co ze strona ,,a". Nie mam juz zadnych alternatyw i nie moge nic obejrzec. Dzieje sie to na kazdej przegladarce, niewazne czy to Chrome, czy Mozilla. Strony z filmami dzialaja normalnie. Moze ktos mi pomoc?

gavron7
komentarz
komentarz

tak to jest jak nie chce się płacić i kombinuje.

Flash jest nieobsługiwany od xxx czasu... ciesz się że działało to tak długo :P

Drongal18
komentarz
komentarz

@gavron7 No sorry wszystkiego oplacic sie nie da. Moze to byc inna przyczyna?Na innych urzadzeniach dalej dziala, problem jest z lapkiem.

 

gavron7
komentarz
komentarz

Wiesz że za takie teksty

 

1 godzinę temu, Drongal18 napisał:

wszystkiego oplacic sie nie da

 

zaraz ktoś Cię zbanuje w najlepszym wyjściu. A w najgorszym po prostu podkabluje... :P W tym momencie przyznajesz się do kradzieży i to na grubą skalę jakby nie patrzeć na to :P

 

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Jaki system na tym lapku jest a jaki na komputerze gdzie działa ?

gavron7 już napisał - ta technologia już dawno nie działa/nie jest wspierana

Ponadto jakaś tam organizacja wzięła się już za streamy z meczów i podobnych i blokują takie serwisy... Jedynie płatne zostają.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.