x-kom hosting

Dwuklik myszy - problem z SPC Gear Lix Plus

wokaty
utworzono
utworzono

9 marca zakupiłem mysz SPC Gear Lix Plus.

Otóż z niewiadomego powodu lewy przycisk myszy co jakiś czas mimo jednorazowego kliknięcia klika 2-3 razy.

Myszka była sprawdzana również na MacBooku i to samo, więc odpada kwestia sterowników.

Jedyne co mam na myśli to wadliwość przełącznika Omron.

Proszę o pomoc co z robić w tej sytuacji.

 

P.S Nie mogę jej oddać na gwarancję, ponieważ Media Expert, w którym została zakupiona pomylił się i zamiast dać mi Lix to dostałem Lix Plus (transakcja online).

Anawa
komentarz
komentarz

To zwróć tę myszkę, wskazując na to, że otrzymałeś nie ten produkt i poproś, aby przysłali Tobie ten produkt, który zamawiałeś (SPC Gear Lix).

Sławomir
komentarz
komentarz

Dwuklik można naprawić samemu, ale wymaga to rozkręcenia myszki, czyli utraty gwarancji i rozebrania przycisku, wygięciu odpowiednio blaszki i zmontowaniu wszystkiego na nowo.

Problem jest taki że z czasem ta wada powróci i będzie trzeba powtórzyć cały proces, łatwiej oddać myszkę na gwarancje lub kupić inną bez przełączników omron.

wokaty
komentarz
komentarz

Dziękuję za pomysły.

Zdecydowałem się podjąć próbę reklamacji i udało się. Jednakże uzbroiłem się w inną myszkę, niezależnie od losu Lix.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.