x-kom hosting

Zniknęły ustawienia sieci wf-fi

Marku21
utworzono
utworzono

Cześć, po restarcie komputera zniknęły ustawienia sieci które można otworzyć z prawego dolnego pasku z ikonami. Nie mogę teraz połączyć się z siecią. Otwierając te ustawienia jest komunikat brak połączenia. Klikając pokaz dostępne sieci otwiera się okienko jak w załączniku.

283D16FB-720C-4ABB-A783-271C79EB1C14.jpeg

gavron7
komentarz
komentarz (edytowane)

1. niepoprawny dział

2. założę się że masz laptopa i po prostu wyłączyłeś sieć (włączyłeś tryb samolotowy). Ale aby dowiedzieć się co należy nacisnąć aby ją włączyć ponownie musisz podać jaki model laptopa posiadasz.

 

ps. za naciśnięcie 1 lub 2 klawiszy, które musisz nacisnąć od klientów jeszcze 2 lata temu brałem 50zł :P

 

Edytowane przez gavron7
Niebieska
komentarz
komentarz

System oryginalny czy z witaminką?

Marku21
komentarz
komentarz

@Niebieska Z systemem był problem, wtedy wykupiłem klucz z dobreoprogramowanie.pl

@gavron7 to stacjonarka wiec chyba nie tryb samolotowy

Tak wyglada otwarte okno sieci

C68B9842-3D47-4167-92A3-621C8D5DF500.jpeg

Niebieska
komentarz
komentarz

Miałeś tam wcześniej aktywator?

gavron7
komentarz
komentarz

Jeśli już trafiłeś tutaj bo uważasz że to problem z netem, a nie systemem to chociaż daj wynik:

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.