x-kom hosting

Instalacja sterowników

Bestia82
utworzono
utworzono

<laptop MSI GL73 8RC> Chciałbym zapytac czy istnieje jakis program do aktualizacji sterownikow poniewaz mam problem jak zaktualizowac poprawnie dane sterowniki i aktualizacje do laptopa otoz nie wiem jak sie do tego zabrac bo na stronie producenta sa pliki zapakowane ktore nie wiem gdzie wstawic itp

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Nic skomplikowanego ;) 
Pliki które pobrałeś, możesz wypakować do osobnego folderu i tam poszukać pliku o nazwie "install" bądź "setup.exe". Klikasz, wybierasz miejsce instalacji (w większości przypadków instalator domyślnie instaluje sterowniki na partycji systemowej) i tyle. Wszystko odbywa się praktycznie automatycznie. Tu mniej więcej masz pokazane, jak to wygląda. Nie ma znaczenia, czy PC/laptop. 

 

Bestia82
komentarz
komentarz

Dziekuje za informacje pomoc i czas poswiecony zostal tylko bios do aktualizacji

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.