x-kom hosting

"To urządzenie nie zostało poprawnie uruchomione" - CRICITAL PROCES DIED

Patryk53719
utworzono
utworzono

Witam, mam pewien problem iż włączyłem dziś komputer i wyskoczył komunikat to urządzenie nie zostało poprawnie uruchomione. Rozpoczęła sie automatyczna naprawa, ale nic to nie dało. Miałem zakładkę opcje zaawansowane i sprawdziłem na jakiejś stronie jak naprawić ten błąd. Wszedłem w wiersz poleceń i wpisałem te komendy: bcdedit /set {default} bootstatuspolicy ignoreallfailures, bcdedit /set {default} recoveryenabled No. Od czasu wpisania tych komend nie wyświetla mi się nawet zakładka opcje zaawansowane, nie mogę nic zrobić jedynie wejść do BIOSu. Proszę o pomoc

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Napisz coś więcej... Co to jest za system? Windows 10?

Patryk53719
komentarz
komentarz

@Anawa Windows 10, a powód tego błędu to "CRICITAL PROCES DIED" 

Patryk53719
komentarz
komentarz

Jak mam utworzyć nośnik instalacyjny Windows 10 gdy nie mogę włączyć systemu oraz komunikat się zmienił i pisze że Twoje urządzenie napotkało problem. @Anawa

 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

A nie masz przypadkiem kolegów bądź sąsiadów z komputerem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.