x-kom hosting

Wadliwy RAM?

Vorihs
utworzono
utworzono

Cześć, od jakiegoś czasu borykam się z problemem sporadycznych bluescreenów spowodowanych Memory Management. Problem nie jest jakiś poważny bo nie jest to zbyt częste ale jednak czasami potrafi być uciążliwe. Idąc według internetowych poradników pobrałem na pendrive MemTest86 i włączyłem test. Błędy rzeczywiście są ale potrzebuję pomocy z ich interpretacją i ewentualnym doradzeniem w pozbyciu się problemu. Mam dwie kości RAM 2x8GB, jedną którą miałem domyślnie zainstalowaną w gotowcu a drugą którą dokupiłem kilka miesięcy temu, obie widoczne na załączonym screenie. Może jest ktoś w stanie mi pomóc.

 

1.PNG

2.PNG

3.PNG

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Nikt nie odpisuje, to ja zacznę :)

 

Drogą eliminacji, zostawiłbym 1 kość w komputerze i sprawdził ponownie programem błędy. Z zamieszczonych informacji nie da rady wywnioskować, która kość powoduje błędy.

Cytuj

miałem domyślnie zainstalowaną w gotowcu

Co to za gotowiec i skąd, jeżeli mogę wiedzieć?

 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Najlepiej jakbyś jeszcze podał co to za kości RAM bo one mogą się też "gryźć".

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.