x-kom hosting

Windows 10 Pro w wersji EDU to jest to samo co Academic?

niekomp
utworzono
utworzono

Czy Windows 10 Pro w wersji EDU jest tym samym co Academic, czy tez te licencje się różnią?

Anawa
komentarz
komentarz

Jest Windows 10 Pro Education oraz Windows 10 Education. Nie ma wersji Academic, chyba że masz na myśli te 2 wersje.

niekomp
komentarz
komentarz

Mam na myśli MS Windows 10 Pro Acdmc

Anawa
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że jest to po prostu określenie wersji Windows 10 dla klientów edukacyjnych:

https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/wydania-systemu-windows-10-dla-klientów-edukacyjnych-bf2572aa-5555-2b1e-f7ce-81e8ba890444

 

Tu masz kontakt do Microsoft w razie czego:

https://www.microsoft.com/pl-pl/contact.aspx

 

W związku ze swoim pytaniem, czy masz jakieś dodatkowe pytania... ?

niekomp
komentarz
komentarz

Zgadza się, wersja Academic jest wersją oprogramowania dla klientów edukacyjnych. Mam jednakże wątpliwości czy wersja Academic nie jest wersją tylko dla środowisk akademickich, czy też może być użytkowana w innych placówkach edukacyjnych tj. szkołach typu licea, szkoły specjalne?

Dziękuję za kontakt do Microsofta

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Na podlinkowanej stronie Microsoftu jest wzmianka o szkołach, więc zakładam, że ta wersja może być wykorzystywana w innych placówkach edukacyjnych. Też zauważyłem, że jest wzmianka o wersji Academic:

Cytuj

System Windows 10 Pro Education jest dostępny na nowych urządzeniach z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows 10 w wersji 1607, które zostały zakupione ze zniżkową licencją edukacyjną (dla szkół poziomu K-12) za pośrednictwem partnerów OEM (zniżkowe licencje są też znane pod nazwą National Academic lub Shape the Future). [...] Klienci, którzy zawarli zbiorcze umowy licencyjne Academic Volume Licensing [...]

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.