x-kom hosting

Słuchawki do +/- 700zł

Melchior2137
utworzono
utworzono

Witam, szukam słuchawek w przedziale mniej więcej 700-800zł. 

Przeznaczenie główne do gier i słuchania muzyki. 

Obecnie mam od niecałego roku arctis 7 i po 30 minutach zaczynają niemiłosiernie trzeszczeć. Jeżeli miałby ktoś jakiś pomysł jak to naprawić to spróbuję ale skłaniam się ku wymianie.

 

ero123
komentarz
komentarz

Nie używałem arctisów, ale obecnie posiadam logitech g pro x i z czystym sumieniem moge je polecic, sa godne uwagi. Mikrofon mozna odpiac, w zestawie nauszniki welurowe i skorzane, przyjemny soft od logitecha.

fexxer
komentarz
komentarz

Czy masz kartę dźwiękową? Jeśli tak to jaką?

Czy szukasz słuchawek bezprzewodowych?

Trzeszczenie Arctis 7? Wcale mnie nie dziwi, ich wykonanie w tej cenie to trochę parodia :)

Melchior2137
komentarz
komentarz
19 minut temu, fexxer napisał:

Czy masz kartę dźwiękową? Jeśli tak to jaką?

Tylko zintegrowaną z płytą. MSI Tomahawk B550

 

21 minut temu, fexxer napisał:

Czy szukasz słuchawek bezprzewodowych?

Miło by było. Człowiek szybko do dobrego się przyzwyczaja ale żaden to must have.

 

21 minut temu, fexxer napisał:

Trzeszczenie Arctis 7? Wcale mnie nie dziwi, ich wykonanie w tej cenie to trochę parodia :)

Na początku kupiłem arctis 5 które trzeszczały już po 2 dniach od zakupu :)
Arctis 7 wziąłem ze względu że te 5 może jakaś wadliwa sztuka się trafiła. Zdarza się w końcu.

Ale 7 kupiliśmy sobie z bratem takie same a u niego też trzeszczą więc raczej na nich przygoda ze steelseries się skończy, a szkoda bo jak dla mnie są bardzo wygodne i mają dość neutralny wygląd jak na słuchawki gamingowe. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.