x-kom hosting

Słuchawki dokanałowe do FiiO M11 Plus II?

kubikolos
utworzono
utworzono

Witam! Poszukuję słuchawek dousznych/dokanałowych. Zależy mi na jakości audio w odtwarzaczu FiiO M11 Plus II na przetwornikach ESS Sabre. Albo ja coś robię źle albo coś muszę w nim przestawić bo słucham często w trasie na słuchawkach KZ ZS5/ED9 i niby parametrami są w porządku, ale jak słucham głośno (limit 120, a często ustawiony na 100) to niestety trzeszczą strasznie. Może to też kwestia Apple Music i dość starego utworu, który nie został przetworzony ponownie. Nie próbowałem jeszcze Tidala, ale posiadam Premium na PC więc mogę sprawdzić. Mam wrażenie jakby brakowało szczegółów na tych słuchawkach. Słucham na Gain ustawionym na Medium bo na High niestety nie dają rady. Choć w sumie Medium i 100-120 Volume powinno wystarczyć. Uczę się jeszcze tego odtwarzacza bo dla mnie to jest czarna magia, ale jak słucham na słuchawkach nausznych DT 880/1990 Pro to wgniata mnie w fotel. Myślałem nad FiiO FD3/FH5 Titanium. Możecie polecić jakieś słuchawki, które ładnie zgrają się z tym grajkiem? Dowiedziałem się, że model PRO słuchawek FD3 ma nowy, posrebrzany kabel z większa ilością drutów. Mocno się to przekłada na dźwięk? 

fexxer
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie znam budżetu więc od najtańszych:

CCA CRA

Tripowin MELE

Tin HiFi T3Plus

Moondrop Aria

7Hz Timeless

 

Co do kabla to wszystko zależy od ceny, bo posrebrzane kable to ja kilka lat temu kupowałem profesjonalne po 8-9zł za metr. W tej cenie nie ma problemu, aczkolwiek korzyści w porównaniu do czystej miedzi są dyskusyjne. Taki kabel jest częściej zabiegiem marketingowym niż realnym przełożeniem na jakość dźwięku.

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.