x-kom hosting

[Rozwiązany] nvidia ciagle isntalowanie sterownikow

Shatan
utworzono
utworzono

siemka.

co wlaczenie komputera musze instalowac sterowniki do karty graficznej....

wie ktos jak roziwazac ten problem ?

stery dobre bo nawet na stronie nvidia.pl mi samo dobralo stery jakie mam sciagnac.

pomocy ;p

Bar33t
komentarz
komentarz

Powiedz nam jaki masz sprzet (proc,plyta,karta,zasilacz), jakiej wersji sterownikow uzywasz i jaki masz system operacyjny ;)

Sonido
komentarz
komentarz

Może coś więcej jaki sprzęt itd. no i rozwiń swój problem, bo nie do końca wiem o co Ci chodzi? Zalezy od karty graficznej.

Machur
komentarz
komentarz

pewnie chodzi mu o to ze ma zainstalowane stery, wylancza kompa i przy ponownym wlaczeniu, tak jakby ich nie mial juz ? mam racje?

cusek
komentarz
komentarz

Po prostu spróbuj sciągnąć najnowsze z strony nvidii.

Shatan
komentarz
komentarz
pewnie chodzi mu o to ze ma zainstalowane stery, wylancza kompa i przy ponownym wlaczeniu, tak jakby ich nie mial juz ? mam racje?

racja.

nvidia fx 5200

plyta Chaintech 9VJL3

od zasilacza to napewno nie jest i nowe stery mam sciagniete -.-

Machur
komentarz
komentarz

moze winda skopana cos jest? ja bym byl za przeinstalowaniem windowsa

webber
komentarz
komentarz
pewnie chodzi mu o to ze ma zainstalowane stery, wylancza kompa i przy ponownym wlaczeniu, tak jakby ich nie mial juz ? mam racje?
racja.

A ja dalej nie rozumiem jakie są konkretne objawy zanikania sterowników? Brak możliwości wybrania jakiejś rozdzielczości, brak karty/wykrzyknik w menedżerze urządzeń? Może przy każdym uruchomieniu windy wykrywa kartę jako nowy sprzęt?

cusek
komentarz
komentarz
A ja dalej nie rozumiem jakie są konkretne objawy zanikania sterowników? Brak możliwości wybrania jakiejś rozdzielczości, brak karty/wykrzyknik w menedżerze urządzeń? Może przy każdym uruchomieniu windy wykrywa kartę jako nowy sprzęt?

Masz ponad 900 postów, i nie znasz takiej wyskakującej tabliczki coś ala "znaleziono nowy sprzęt" i trzeba wybierać sterownik?

Machur, nie tak szybko, może i rozwiążesz tak ten problem ale chodzi o to żeby znaleźć przyczynę.

A jest poprawnie wpięta?

Shatan
komentarz
komentarz
Masz ponad 900 postów, i nie znasz takiej wyskakującej tabliczki coś ala "znaleziono nowy sprzęt" i trzeba wybierać sterownik?

Machur, nie tak szybko, może i rozwiążesz tak ten problem ale chodzi o to żeby znaleźć przyczynę.

A jest poprawnie wpięta?

jak by nie byla to by jej bios nie czytal .

chyba zrobie formata :P

cusek
komentarz
komentarz
jak by nie byla to by jej bios nie czytal .

chyba zrobie formata tongue.gif

Oj, nie koniecznie, raz miałem tak że na pinie z pamięci zebrał się dziwny brud i czytał bios a win już nie:)

Shatan
komentarz
komentarz

Format rozwiązał sprawę :lol: :lol:

cusek
komentarz
komentarz

No to ładnie:) Ale czemu tak się stało? instalowałeś jakieś programy nowe przed tym?

Machur
komentarz
komentarz

czyli tak jak myslalem:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.