x-kom hosting

Konto Google nie odnajduje kopii zapasowej po resecie telefonu...

cristian9
utworzono
utworzono

Cześć,

 

niedawno oddawałem telefon na reklamację, więc wcześniej zrobiłem kopię zapasową wszystkich danych na telefonie, a potem wykonałem przywrócenie do ustawień fabrycznych.

 

Teraz, po 25 dniach zalogowałem się ponownie ze swoją kartą SIM i na swoje konto Google, ale o dziwo... Google przywróciło tylko Kontakty i Notatki Keep, a nie przywróciło wiadomości i aplikacji. Kiedy wchodzę w Dysk Google i sekcję "Kopie zapasowe" to nie widnieją żadne zapisane kopie (oprócz WhatsAppa). Z czego może to wynikać? Na pewno wykonywałem kopię wszystkich elementów, wcześniej też kilkukrotnie robiłem reset do ust. fabrycznych i nigdy nie było żadnych problemów z przywróceniem danych.

 

Czy jest jakiś support, do którego mogę się zwrócić w tej sprawie?

eryk93
komentarz
komentarz

Włączając kopię zapasową miałeś aktywne łącze internetowe? 

 

Zdj, filmy zawsze lepiej zabezpieczyć sobie np na laptopie

cristian9
komentarz
komentarz

Jak najbardziej, kopia była robiona przez WiFi.

Zdjęć akurat nie kopiowałem, to jako jedyne było odznaczone w synchronizacji. Ale SMS-y, historia połączeń i aplikacje zawsze były zapisywane i przywracane, a teraz nagle zniknęły. :/

eryk93
komentarz
komentarz

Czasem się tak zdarza, kopia zapasowa nie daje 100% pewności, być może nie było na tyle miejsca by wszystko zapisało.

 

Aplikacje zawsze możesz zainstalować na nowo, a sms-y, historia połączeń, no cóż jeśli nie ma, to już raczej nie odzyskasz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.