x-kom hosting

Jaki fotel kupić do komputera do kwoty 500 - 600 zł?

NanomaszynySynu
utworzono
utworzono

Na wstępie witam wszystkich na forum, jestem nowym użytkownikiem i założyłem konto głównie by zadać o pytanie.

Aktualnie posiadam fotel "Gejmingowy" Huzaro jakiś tam, teraz to już w sumie nie ważne jaki model, tak czy siak dałem się zrobić w bambuko i wydałem wtedy na niego 800zł i po roku użytkowanie już się nie nadaje do niczego. Śruba wystaje z siedziska, fotel sam się rozkręca itp. Dlatego szukam następcy ale już nie "gejmingowego".

Mój budżet zakłada że wydam na fotel maks 500-600 ziko bo jeszcze mam monitor do wymiany (aktualny został wygrzebany z garażu po awarii starego i jest kwadratowy także ten).

Nie szukam fotela który mnie wymasuje i na którym mogę pojechać na zakupy, chciałbym za to żeby był w miarę wygodny (spędzam przy kompie czasami 8+h) i żeby wytrzymał tak chociaż z 1,5 roku. Patrzyłem już Markusa z Ikei ale podobno jest niewygodny, jeśli ktoś go posiada będę wdzięczny za podzielenie się opinią. Proszę o pomoc w wyborze odpowiedniego siedziska.

Anawa
komentarz
komentarz

Najlepiej przejdź się po sklepach meblowych w okolicy i przetestuj różne fotele. Czasami fotele można dostać też w sklepach wielkopowierzchniowych.

NanomaszynySynu
komentarz
komentarz (edytowane)

@Anawa Mam tą przyjemność albo nieprzyjemność mieszkania w małej miejscowości, dlatego szukałem czegoś najlepiej przez internet, Jedyne co to niedaleko jest Bodzio ale tam mają dość niski asortyment biurowych za to dużo hińczyków po 900zł.

Anawa
komentarz
komentarz

To może poprzeglądaj oferty na Allegro. Tam możesz też opinie poczytać o produktach:

https://allegro.pl/kategoria/pracownia-fotele-obrotowe-251011?order=qd&price_to=600&ocena-produktu=od-4.8

https://allegro.pl/kategoria/akcesoria-laptop-pc-fotele-gamingowe-257064?order=qd&price_to=600&ocena-produktu=od-4.8

 

Nie jest to reklama, ale mi się ostatnio fotel w VOX meble spodobał (cena ok. 900 zł), z tym że nie mógłbym go polecić, bo nie korzystałem, a tylko na pierwszy rzut oka mi się spodobał,

NanomaszynySynu
komentarz
komentarz

@Anawa Popatrzę na allegro ale bardziej liczyłem że ktoś na forum korzysta z jakiegoś fajnego godnego polecenia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.