x-kom hosting

Peryferia (mysz, monitor, słuchawki, głośniki, klawiatura)

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: iSkuL ,
Gość
utworzono
utworzono

Potrzebuje sprzętu do gier sieciowych Moba, FPS, budżet mam 1450zł mogę dołożyć max stówke

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 
Masz jakieś preferencje odnośnie myszy? Z czego korzystałeś do tej pory i czy była to mysz wygodna dla Ciebie? Chwyt z jakiego korzystasz tez nam trochę pomoże :)

Klawiatura FullSize, TKL? 

 

  • Rekomendowana odpowiedź
iSkuL
komentarz
komentarz

Hej od siebie polecam:

Klawka:

DreamKey TKL Red 299zł bardzo dobra klawiatura z przełącznikami Kailh Box Red, ma dedykowane oprogramowanie.

Słuchawki:

HyperX Cloude Core 7.1 299 zł 

Monitor:

Samsung 144 hz 659zł do grania w gry 144 hz jest bardzo potrzebny, jeśli chodzi o wyższe częstotliwości to oko już nie jest w stanie aż tak tego wychwycić, więc wyższe nie mają sensu

Myszka:

DM4 Evo S 139 zł myszka w bardzo dobrej cenie to tego co otrzymujemy. Sensor PixArt 3370 i przełączniki Kailh GM 8.0. Oczywiście z oprogramowaniem.

Cały zestaw kosztuje: 1396 zł czyli idealnie w budżecie. Jeśli chodzi o głośniki to moim zdaniem tutaj warto zaoszczędzić. W FPS i tak będziesz grał w słuchawkach. Jeśli już tak bardzo ich potrzebujesz to ja bym przyoszczędził i kupił trochę później.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.