x-kom hosting

karta grafiki, sterowniki

krzysj13
utworzono
utworzono

Mój problem jest następujący: grafika w counter strike i w reszcie gier jest zastraszająca.

Ostatnio spaliła mi się karta graficzna i płyta główna, kupiłem jakieś stare od kolegów - k. graficzną Geforce MX/MX 400

problem sądze ze nie jest w sprzęcie, oto on - proc: Caleron 2.4GHz, 768mb ram ddr2, karta graf. 64mb. poinstalowane są wszystkie najnowsze sterowniki oraz SP2.

Opiszę na przykładzie counter strike - gra działa płynnie tylko na rodzaju grafiki `Software` a on jest okropny, na D3D grafika może być ale głos się strasznie zacina, na poprzedniej karcie graficznej grałem na OpenGL i było dobrze ale teraz gdy połącze się do serwera i jest grafika ustawiona na opengl to się komputer zawiesza.

proszę o pomoc - czyli jak zrobić grafikę opengl :)

beztytuufx3.jpg

webber
komentarz
komentarz

Jeszcze raz upewnij się, że masz wszystkie potrzebne sterowniki: karta graficzna, DirectX, nawet instalacja driverów dla chipsetu nie zaszkodzi. Raczej mała jest możliwość by problem tkwił gdzie indziej.

gandzia91
komentarz
komentarz

Zainstaluj te sterowniki oraz biblioteki directx jakie obsługuje ta karta-------> http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_93.71_pl.html

krzysj13
komentarz
komentarz

no ale jest jakiś łatwy sposób zeby wszystko co potrzebne na raz samo się ściągnęło?

gandzia91
komentarz
komentarz

Niestety nie:D Ściągnij te stery i zobacz czy działa.

krzysj13
komentarz
komentarz

własnie się ściągają ; )

jak zainstaluje to dam edita

a te biblioteki skad sciagnac?

Nocturn
komentarz
komentarz

Cs tak czasem ma, miałem to samo na 6600, bierzesz i zmniejszasz w Csie na 16bit i najmniejszą rozdzielczość, potem odpalasz OpenGL wchodzisz do gry jak jest ok wracasz do 32bit i swojej rozdzielczości

krzysj13
komentarz
komentarz

@up

spróbuje

@gandzia

po zainstalowaniu nowych sterowników oraz directx z marca 2008 dalej nie dziala

Piotr1986
komentarz
komentarz

Postawiłeś system od nowa po tym jak zmieniłeś płytę i kartę czy nie?

krzysj13
komentarz
komentarz

tzn, sam nie wiem. bo kolega ojca wszystko robił ;)

Piotr1986
komentarz
komentarz

Sformatowałeś dysk i na nowo zainstalowałeś Windowsa, sterowniki etc.?

krzysj13
komentarz
komentarz

tzn, sam nie wiem. bo kolega ojca wszystko robił ;)

windows był instalowany na nowo, sterowniki raczej tez

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.