x-kom hosting

Jakie przełączniki dostępne na rynku polskim wybrać dla klawiatury Redragon K617 Fizz?

Emilia227
utworzono
utworzono (edytowane)

Podczas lubrykowania uszkodziłam jeden ze switchów i chciałabym go wymienić. Niestety, domownik nieopatrznie wyrzucił moje zapasowe przełączniki i zastanawiam się, czym je zastąpić? Kupiłam jakieś inne przełączniki, ale są bardzo głośne, co tłumaczyła niska cena. Czy dałoby się gdzieś znaleźć takie, które byłyby równie ciche co oryginały, jednak bez ściągania ich z zagranicy?

 

Choć na razie potrzebuję jednego, nie obrażę się na nieco większe zestawy.

Edytowane przez Emilia227

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Ciężko mi powiedzieć jakie switche kupiłaś, ale możesz przejrzeć sobie soundchecki Glorious Kailh Box Brown Switches. Moim zdaniem po samodzielnym lubowaniu brzmią naprawdę dobrze, ale to najlepiej ocenić samemu. 
Od zwykłych Kailh, czy nawet tych wersji PRO znacznie różnią się budową stema (ruchoma część przełącznika) przez co praktycznie się nie chybotają. 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.