x-kom hosting

Dziwny problem z opóźnieniem

Thedamianek879
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem iż gram sobie w counter strike najczęściej i w ciągu meczu skacze mi ping na parę sekund minut, i wraca do normy mój ping stały jest to około 30 ms ale potrafi skoczyc do, 80,120,300 potrzyma trochę i nagle spada i zas jest git co jest najdziwniejsze dzieje się to tylko na moim urzadzeniu sprawdzałem na laptopie siostry i u niej wszystko jest git dodam że łączę się przez wi fi. Mysalem ze No kurde może to wina neta postanowiłem sprawdzić u kuzyna na jego internecie i on mial wszystko gita a ja zas te nagle skoki pingu do tego jeszcze czasami potrafi mój laptop rozłączyć się z internetem tak o samoistnie i pokazuje brak internetu jak by ktos mogl mi pomóc ja podejrzewam że to wina karty sieciowej ale no nie jeste fachowcem jestem w tym zielony Laptop Lenovo y700

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.