x-kom hosting

Problemy z Doładowaniem Konta brak możliwości Zarejestrowania W sieci Plus

Damianominosxd
utworzono
utworzono

Witam… słuchajcie mam dziwny problem z telefonem kupiłem sobie dzisiaj doładowanie żeby móc dzwonić pisać po prostu aby… mi się odblokowały połączenia przychodzące i SMS wystukuję kod na doładowanie… i nic się nie dzieje nie przychodzi mi żaden SMS z potwierdzeniem Dodatkowo w zakładce Telefon Informacje Mój. Numer Telefonu Jest Nieznany… i mam wiadomość typu Nie zarejestrowano w sieci. Karta Sim1 pokazuje mi Nieznany Nieznany Numer A jak chcę się zarejestrować w dostępnej Sieci Plus… trwa to kilka godzin a i tak potem… wyskakuje że nic z tego bo rejestracja nieudana i mnie nie łączy z moją siecią … Wiecie do kogo się z tym udać znaczy się jest jakiś sposób aby Operator aktywował mi kartę sim…czy dzwonić do plusa na dział obsługi klienta itp ??? Ponieważ jak sobie chciałem sprawdzić stan konta to nic się nie pokazało 

 

slivero
komentarz
komentarz

Wcześniej używałeś tej karty z tym samym telefonem ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.