x-kom hosting

starszy pan i nie może /przeglądarki :)

starszypan
utworzono
utworzono

Proszę wybaczyć ewentualną naiwność i brak wiedzy. Jestem starszą osobą i krótko mówiąc nie znam się. Mam wiekowego laptopa SATELLITE TOSHIBY L40-139 .Ma on tylko 1GB,jak mi powiedziano. Używałem przeglądarki firefoxa,ale nie odnawia się. System WINDOWS VISTA.Czy ktoś z Państwa posiada wiedzę o przeglądarce , która mogłaby pracować na takim systemie, laptopie ? (Wiem, że pewnie będę musiał pójść do serwisu i poprosić o zmianę systemu na przykład na Linuxa , ale tu chciałem zapytać tylko o przeglądarki które ewentualnie odnajdą się na takim starym sprzęcie , systemie).

Pozdrowienia dla Wszystkich.

Anawa
komentarz
komentarz

Co to znaczy, że przeglądarka się nie odnawia? Nie może się uruchomić? Jeżeli jest tylko 1 GB RAM to trzeba by po prostu dokupić / wymienić.

List przeglądarek (choć nie wiem, czy którakolwiek na takim sprzęcie będzie działać prawidłowo): https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_web_browsers

gavron7
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o linuxa to każdy na takim sprzęcie pójdzie. A co z tego wynika każda NOWA przeglądarka. Pytanie tylko jak człowiek jest zdesperowany aby z czegoś tak POOOTWORNIE wolnego korzystać?!

 

Co do Windowsów, to nowe przeglądarki idą tylko na nowych Windowsach. A z kolei nowe Windowsy nie pójdą na takim sprzęcie już dawno :(

 

Tak czy siak jest to rzeźba w g.... 

Proponuję zainwestować w totalnie nowy/inny sprzęt a tego nie modernizować bo się po prostu nie opłaca zupełnie.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.