x-kom hosting

Problem z ukrywawaniem paska zadań w przeglądarce

W4T3R__
utworzono
utworzono

Mam włączony w komputerze tryb znikania paska zadań w trybie komputera. Wszystko działa tak jak powinno ale sprawa się lekko zmienia kiedy włączam przeglądarkę. Pasek się normalnie chowa i wysuwa a przy włączonej przeglądarce nie chce się wysunąć chyba że rozmiar okna jest zmniejszony.
(nie mam włączonego trybu pełnoekranowego i dzieje się tak w każdej przeglądarce)

Gość
komentarz
komentarz

I jaki ma to związek z przeglądarką oprócz tego że problem występuje na przeglądarce i pewnie tysiącu innych programów, których pewnie nie używasz?

 

W tym dziale chodzi o problemy sieciowe aplikacji a nie systemowe.

Anawa
komentarz
komentarz

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Sprawdzałeś jak to wygląda w przypadku innych przeglądarek... ?

W4T3R__
komentarz
komentarz

@Anawa Aktualnie używam edga, ale taka sytuacja jest w każdej przeglądarce.

 

Anawa
komentarz
komentarz

Trudno mi jakoś pomóc... U mnie np. działa to w przeglądarce (pasek chowa się i jak się najedzie to się pokazuje). Windows masz oryginalny? Wszystkie aktualizacje są pobrane?

W4T3R__
komentarz
komentarz

@Anawa Wszystko jest na swoim miejscu, windows zaktualizowany i oryginalny i brak innych problemów. Ten problem pojawił się nagle, ale nie robiłem nic ostatnio co mogło na to wpłynąć, nic nie instalowałem ani nic w tym stylu.

Anawa
komentarz
komentarz

Spróbuj wyłączysz ustawienie, a potem po jakimś czasie włączyć - może taki restart pomoże?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.