x-kom hosting

Czy ten kod na 30 zł do X-kom działa?

Malkar
utworzono
utworzono

Czy działa ten kwietniowy kod do x-kom (wpisałem ten z końcówką -22) ale wyskakuje mi w X-kom "Żaden z promocyjnych produktów nie znajduje się w koszyku."

Chyba że się wyczerpał limit, bo jest napisane, że jest ważny do końca kwietnia 2022. Tylko, że komunikat trochę nie pasuje.

W koszyku mam normalny produkt, który nie jest przeceniony.

Nie mogę nawet napisać do admina - autora wątku o kodzie, bo mam za mało postów. Heh

Anawa
komentarz
komentarz

Tak jak @fernandez napisał, w koszyku muszą być produkty o wartości co najmniej 300 zł. W innym przypadku - rzeczywiście - pojawia się komunikat "Żaden z promocyjnych produktów nie znajduje się w koszyku." (co może być trochę mylące, bo nie chodzi o konkretne produkty, a o wartość produktów). Wydaje mi się, że po prostu są dostępne różne kody rabatowe, a ten komunikat jest standardowy (@X-KOM prośba o potwierdzenie w razie czego ;)).

  • Dziękuję 1
KubaK
komentarz
komentarz

@X-KOM Mam ten sam problem, a spełniam powyższe warunki

 

Zrzut ekranu 2022-04-24 o 22.39.33.png

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

@KubaK image.thumb.png.ae025fc991f1cf0092123465a1338063.png
Kod działa :D Spróbuj go wpisać ręcznie, bo możesz kopiować go razem ze spacją, albo możesz spróbować na innej przeglądarce/aplikacji ;) 

  • Super 1
KubaK
komentarz
komentarz

@X-KOM Wpisałem ręcznie i działa, dzięki!

  • Super 1
Malkar
komentarz
komentarz

Tak, miałem poniżej 300 zł zamówienie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.