x-kom hosting

Pętla automatycznej naprawy komputera

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: slivero ,
Kielbasa9
utworzono
utworzono

Wymieniłem w moim komputerze płytę główną i procesor. Na procesor nałorzyłem pastę termoprzrwodzącą następnie chłodzenie, płyta główna i wszystko inne jest dobrze podłączone komputer się włącza i wyświetla komunikat o automatycznej naprawie poczym komunikat o niepowodzeniu automatycznej naprawy. Co mogłem zrobić nie tak i jak to naprawić? 

  • Rekomendowana odpowiedź
slivero
komentarz
komentarz

System nie jest w stanie wprowadzić zmian odnośnie tego, że została zmieniona konfiguracja sprzętowa. Spróbuj przywrócić ostatnia działającą wersje systemu. Jeśli nic nie da najszybszym sposobem będzie reinstalacja z zachowaniem danych. 

  • Dziękuję 1
Kielbasa9
komentarz
komentarz

@slivero A chciał byś może powiedzieć mi jak to zrobić z tymi narzędziami? Pliss 

20220416_140341.jpg

slivero
komentarz
komentarz

Wybierz opcja „rozwiąż problemy”. Użyj opcji odzyskania systemu z kopii zapasowej (możliwe ze taka Ci się wykonała). 

Kielbasa9
komentarz
komentarz
Anawa
komentarz
komentarz

Jakaś informacja o nr błędu się pojawia? Ostatecznie pozostaje reinstalacja systemu.

Kielbasa9
komentarz
komentarz

@Anawajedyne co wyświetla się po komunikacie o automatycznej naprawie to to co wysyłałem wcześniej czyli "wybierz opcję". A co do reinstalacji systemu to jak to zrobić? 

slivero
komentarz
komentarz

Zostaje Ci jedynie reinstalacja z ewentualnym zachowaniem danych. Kwestia jest taka czy kiedykolwiek coś takiego robiłeś ?

Kielbasa9
komentarz
komentarz

@slivero odpowiadając na pytanie to nigdy tego nie robiłem 

slivero
komentarz
komentarz

Masz ważne dane do zachowania ? Bo jeśli tak sam myśle ze tego nie wykonasz. Jeśli jednak nie potrzebujesz danych to reinstalacje na czysto myśle ze ogarniesz. 

Kielbasa9
komentarz
komentarz

No właśnie mam tam kilka danych które chciał bym zachować więc chyba dam kompa informatykowi żeby to ogarną. Dzięki za fatygę 

 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Trzeba by dane z dysku skopiować i potem na nowo zainstalować Windows 10.

  • Co? 1
Kielbasa9
komentarz
komentarz

Trochę mnie to przerasta i trochę nie chce mi się już więc oddam go do informatyka ale przynajmniej jestem o tyle spokojny że nie rozwaliłem nic składając ten komputer 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.