x-kom hosting

Windows 11 niereagujący taskbar/interface

Yaakas
utworzono
utworzono

Cześć i czołem!

 

Opis problemu:
Sprawa zaczęła się dziać po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji Windows 11.  W losowych momentach interface/taskbar odmawia posłuszeństwa - nie reaguje na mysz. Sprawę na krótką chwile ratuje CTRL + ALT + DEL i uruchomienie menedżera zadań. Jest to irytujące, bo pojawia się dość często. Zacząłem od odinstalowania najnowszej aktualizacji - pomogło na jakiś czas i problem powrócił. Ponowiłem. Tym razem nie pomogło. Zrobiłem już wszystko co było podane w internecie, ale nic nie okazało się pomocne. 

 

Próby naprawy:
Odinstalowanie aktualizacji, downgrade do win 10 (problem też zaczął występować, mimo, że przed upgrade do 11 nie występował), format systemu, zresetowanie ustawień w BIOS, skanowanie dysku i wiele pomniejszych akcji. Nawet forum microsoft przetrzepałem, ale nic nie pomogło. Any ideas?

 


Procesor    Intel(R) Core(TM) i5-9300H CPU @ 2.40GHz   2.40 GHz
Zainstalowana pamięć RAM    16,0 GB (dostępne: 15,8 GB)
Typ systemu    64-bitowy system operacyjny, procesor x64
Pióro i urządzenia dotykowe    Brak obsługi pióra i wprowadzania dotykowego dla tego ekranu
 

Wersja    Windows 11 Home
Wersja    21H2
Zainstalowano dnia    ‎13.‎04.‎2022
Kompilacja systemu operacyjnego    22000.613
Możliwości    Pakiet funkcji Windows 1000.22000.613.0
 

  • 2 tygodnie później...

Sobiepan
komentarz
komentarz

zainstaluj system na czysto od nowa 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.