x-kom hosting

Windows 10 nie wykrywa telefonu (tylko ładuje)

marek136
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Mam taki problem  w Windowsie 10 ( chociaz nie wiem czy to wina systemu czy telefonu ) ale jak podłączę  telefon pod USB to nie wykrywa go w komputerze.  W telefonie pisze tylko   ,, Wolne ładowanie ''   A komputer w ogóle nie wykrywa  telefonu i nie wiem co jest nie tak. Jakieś rady ? czego to może być wina ? 

eryk93
komentarz
komentarz

Zazwyczaj jak podłączasz telefon do pc z windowsem, to powinieneś robić to na odblokowanym telefonie, wtedy pojawia cię się okienko wyboru, czy "wolne ładowanie", czy "przesyłanie plików", przy tej opcji dopiero masz dostęp do plików z telefonu

  • Dobra wypowiedź 1
marek136
komentarz
komentarz

No właśnie na odblokowanym tel podłączam i nic, pisze jedynie ,, W celu szybszego ładowania używaj ładowarki dostarczonej z uprzedzeniem i upewnij się , że jest prawidłowo podłączona '' A to jest właśnie ładowarka od tego telefonu oryginalna .. 

eryk93
komentarz
komentarz

Jaki to dokładnie model telefonu?

marek136
komentarz
komentarz

Samsung Galaxy A5 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.