x-kom hosting

Rozszerzenie RAMu

V12jag
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

Posiadam aktualnie 16 GB DDR4 3600 MHz w 2 modułach po 8, generalnie ogrywam póki co jakieś starsze tytuły więc wystarcza, do pracy też. Ale myślę powoli nad powiększeniem pamięci do 32GB bo pewnie jakieś nowsze gry będą wymagały więcej (czy może niekoniecznie?). Pytanie, jak to lepiej zrobić: dokupić kolejne 2 takie same kości, jakie mam czy sprzedać obecne i zainwestować w 2x16GB? Pierwsza opcja zapewne wyjdzie taniej, ale czytałem coś o większym obciążeniu kontrolera (jakie mogą być tego konsekwencje?). No i wszystkie gniazda będą już zajęte więc kolejny upgrade będzie oznaczał wymianę całości. Która wersja będzie szybsza?

 

Pozdrawiam

V12jag
komentarz
komentarz

Dzięki, w takim razie zostawiam to, co mam :)

 

Pozdrawiam

V12jag
komentarz
komentarz

A jeszcze tak przyszłościowo, lepiej będzie dokupić 2 takie same moduły jak mam, czy zmienić na 2x 16?

 

Pzdr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.