x-kom hosting

Chłodzenie do karty graficznej gtx 1060.

sabaru
utworzono
utworzono (edytowane)

Chciałbym sobie wymienić chłodzenie w mojej karcie graficznej ze względu na to że padł mi jeden wentylator. Jakiś czas temu kupiłem sobie dwa nowe wentylatory jednak okazały się bardzo słabe i temperatury na karcie były znacznie wyższe niż na tym jednym. Do tego o wiele głośniejsze. Przy tych oryginalnych to w czasie pracy na pulpicie karta graficzna była niesłyszalna. A na tych dokupionych wentylatory były słyszalne i to dość sporo. Więc z stąd pytanie, jakie było by najlepsze chłodzenie do tej karty graficznej: palit geforce gtx 1060 dual 6gb gddr5. Zależy mi też żeby to chłodzenie było ciche. Przynajmniej jak właśnie robię coś na pulpicie. Pod obciążeniem to może sobie tam brzęczeć :). Cena jaką chcę wydać na chłodzenie to około 300zł.

  • 3 tygodnie później...

KillaHill
komentarz
komentarz

A nie lepiej sprzedać kartę dołożyć i kupić po prostu jakąś z lepszym i sprawnym chłodzeniem? 

Jak chcesz to popatrz sobie za Accelero Twin Turbo II ale to raczej po używkach jak się trafi 

sabaru
komentarz
komentarz

Myślałem o tym ale nie chce mi się już za bardzo bawić w rozbudowywanie komputera i zmienianie czegokolwiek szczególnie że jest to studnia bez dna. Ciągle coś trzeba ulepszać, dodawać zmieniać itd. bo się okazuje że za słabe albo coś innego jest nie tak. Tą kartę co mam to daje radę prawie każdej grze i da się pograć nawet na przyzwoitych detalach. Wyłożyła się jedynie na nowym Battlefielzie. Chcąc grać w tą grę musiałbym dać wszystko na minimum ale takie granie to jak granie na PSX.

Za tą kartę w tym stanie może dostałbym ze 600 zł, a musiałbym dołożyć z drugie tyle żeby choć trochę coś podobnego kupić. Już nie mam siły na to ani chęci.

Zastawiam się czy lepiej nie sprzedać to w cholerę, kupić skuter i nie pojechać w siną dal.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.