x-kom hosting

Problem z nv_4disp

dewiant
utworzono
utworzono

Heyo!

Mam kartę graficzną Geforce 7300GS - nie kręcona nic... Jeszcze do niedawna w stresie nagrzewała się do blisko 95 stopni C!! Niedawno kupiłem dwa wiatraki aby troszku zniżyć na temp i teraz się grzeje do 65st! Dopóki nie było wiatraków wszystko było OK, ale teraz po 2 godz grania w assassin's creed nie dość że kraf czasami się troszku tnie to jeszcze wyskakuje biały napis na niebieskim tle o błędzie sterownika nv_4disp!

Jak mogę to naprawić? Co z tym zrobić?

Tomek
komentarz
komentarz

Przeinstaluj sterowniki do Grafiki i DirectX na początku i napisz czy cos dało.

gandzia91
komentarz
komentarz

Jest to spowodowane zbyt wysoką temperaturą karty. Proponuję oddać ją na gwarancję jeśli masz , a jak nie to zmienić chłodzenie np. na AC.

Nocturn
komentarz
komentarz

Zakładam, że karta jest chłodzona pasywnie ( tylko radiator ) czy zamontowałeś wentylator na radiatorze?

Mi i paru moim kumplom AC wywalał się mniej więcej co godzinę, lecz z innym błędem.

Miałem kilka razy taki problem, ale zawsze reinstalacja sterowników / directx pomagała.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.