x-kom hosting

Dźwięk jak pod wodą

Damianem
utworzono
utworzono

Cześć mam następujący problem otóż słuchawki po podłączeniu i wejściu w grę CS GO dają dźwięk jakby pod wodą, stłumiony. Nie ma znaczenia czy są podłączone przez kabel audio czy bluetooth. Oba dają takie same objawy. Czy ktoś miał może podobny problem w grze na słuchawkach obsługujących bluetooth ewentualnie jakieś rozwiązanie tego problemu ? 

 

Na zwykłych słuchawkach problem ten się nie pojawia

razzor91
komentarz
komentarz

Miałem taki problem na tanich słuchawkach bluetooth. Żeby grały one lepiej, trzeba było grzebnąć w ustawieniach urządzenia w panelu sterowania i tam wybrać jakiś equalaizer (czy jakoś tak?) dźwięku i wtedy była już znaczna poprawa jakości. Nie powiem Ci dokładnie jakie to ustawienie, ale powinieneś łatwo znaleźć :)

Damianem
komentarz
komentarz

Właśnie sluchawki jakieś mega tanie nie były stąd też dziwi mnie taka sytuacja 

razzor91
komentarz
komentarz

Sprawdziłem. Wejdź w Panel Sterowania > Dźwięk > wybierz swoje słuchawki prawy klik > właściwości > rozszerzenia i tam sprawdź, czy nie są włączone żadne efekty dźwiękowe

potem sprawdź w zakładce zaawansowane jaką masz jakość (sprawdź czy po zmienia będzie lepiej) i w ostatniej zakładce dźwięk przestrzenny powinien być wyłączony. 
Ewentualnie, jeśli do tych słuchawek jest sterownik, możesz mieć takie opcje w ustawieniach sterownika. Jaki to model słuchawek?

Damianem
komentarz
komentarz (edytowane)

Model słuchawek to takstar dokładnie te 

https://mp3store.pl/sluchawki/sluchawki-bluetooth/takstar/2020510845067181858/6947381008901/takstar-ml850-sluchawki-bluetooth-aptx-z-nfc

 

 

Generlanie wczoraj poszukałem w opcjach i niestety nie ma nigdzie equalizera jest ewentualnie opcja dodatkowego zewnetrzengo oprogramowania w postaci takiego equalizera  i można by coś się tam pobawić jednak chyba pozostaje zostawić te słuchawki do telefonu na miasto a stacjonarnie zakupić coś innego na kabelku. 

 

Sterowników niestety brak. 

Damianem
komentarz
komentarz

Obczaję jeszcze na zewnętrznej karcie dźwiękowej może to coś da bo i tak jest w planach na testy. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.