x-kom hosting

Windows defender jest całkowicie wyłączony pomocy

Trusus
utworzono
utworzono

Dzień dobry.
Mam problem z windows defender, ponieważ nie działa w ogóle nie jest mi zbyt potrzebny, lecz pomimo tego chciałbym go mieć, a więc sytuacja wygląda tak, że gdy wchodzę w ustawienia aktualizacja i zabezpieczenia> zabezpieczenia windows to mam, tak jak na załączonym zdjęciu, gdy nacisnę na przycisk „otwórz usługę zabezpieczenia windows” pojawia mi się okno, lecz od razu znika. 

obraz_2022-04-11_235420024.png

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Windows masz oryginalny... ?

Trusus
komentarz
komentarz

@Anawa Tak
na początku miałem defendera i działał, lecz od jakiegoś czasu mam tak jak na zdjęciu.

Gawel
komentarz
komentarz

Inny antywirus ? Ustawienia/ aplikacje i funkcje/ zabezpieczenia windows. Trzy kropki/ zawansowane i masz tam napraw i resetuj

Trusus
komentarz
komentarz

@Gawel właśnie w tym problem, że nie mogę wejść w zabezpieczenia windows tak jak mówiłem jak nacisnę w ten przycisk albo wyszukam w menu "zabezpieczenia windows" to wyświetla się okno, lecz w mgnieniu oka znika. 
I nie nie korzystam z innego antywirusa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.