x-kom hosting

Program do odzyskiwania zdjęć

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: bleyzlxrd ,
bleyzlxrd
utworzono
utworzono

Cześć.
Ostatnio robiłem format swojego PC, zdjęć z jednego folderu niestety nie da się wyświetlić, wyskakuje komunikat:

Prawdopodobnie ten format pliku nie jest obsługiwany

 

Stąd też moje pytanie, jakim programem mogę masowo 'naprawić' te zdjęcia, żeby dało się je otwierać?
Najlepiej gdyby program był darmowy.

Gawel
komentarz
komentarz

Jak  zmienisz rozszerzenie  jednego pliku na.jpg to wtedy otwiera ? Co to były za zdjęcia ? Pewnie podczas formata usunąłeś program odpowiedzialny za otwieranie tych plików 

 

bleyzlxrd
komentarz
komentarz (edytowane)

@Gawel
Rzecz w tym, że to jest rozszerzenie .jpg i właśnie ten komunikat wyskakuje jak otwieram którekolwiek zdjęcie.
Wygląda to tak:
 

screen.JPG

To były moje zdjęcia, czy to z wakacji, czy jakichś koncertów, inne takie pierdoły, dlatego fajnie byłoby to odzyskać.
Dodam, że inne zdjęcia, np. jakieś moje prace graficzne czy memy, które przerzucałem ze starego komputera, otwierają się normalnie.

Edytowane przez bleyzlxrd
Anawa
komentarz
komentarz

@bleyzlxrd i jak udało Ci się dojść do rozwiązania?

  • Rekomendowana odpowiedź
bleyzlxrd
komentarz
komentarz

@Anawa

Miałem szczęście, że zdjęcia zrzucałem wcześniej na pendrive, kolega z pracy ma program do odzyskiwania usuniętych plików, przywrócił mi archiwum z powrotem na pendrive, wypakowalem zdjęcia z WinRARa i wszystkie się normalnie otwierają.

Przywracanie z dysku się nie udało, bo też się ich później nie dało otworzyć, dlatego dobrze, że miałem je przez jakiś moment na pendrive.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.