x-kom hosting

Jakie głośniki 2.1 do 500zł?

Patzay
utworzono
utworzono

Cześć!

 

Od kilku dni poszukuje głośników 2.1 jako, że nie mam zbyt wiele miejsca na biurku. Za monitorem po lewej i prawej stronie mogą stać dwie kolumienki plus jedna pod spodem (skrzynka od PC już na biurku stoi, nie mam też możliwości, aby ustawiać jakieś głośniki na półkach, wieszać na ścianie itp.).

 

Wybór jest tak duży, że ciężko mi się zdecydować na konkretny model mimo obejrzenia wielu różnego rodzaju porównań, poradników itp.

 

Pragnę zatem zapytać forumowiczów, ponieważ już nie raz pomogliście dokonać właściwego wyboru. Jaki zestaw 2.1 do górnej granicy 500 zł kupilibyście na moim miejscu?

 

Na głośnikach będę głownie grać, rzadziej słuchać muzyki i oglądać filmy.

Sławomir
komentarz
komentarz

ja mam kolumny 2.0 i jestem zadowolony.. co prawda tylko jedna wchodzi na biurko ale jest spora.

 

Sprawdź czy te ci wejdą

https://www.x-kom.pl/p/310127-glosniki-komputerowe-edifier-20-r1600tiii.html#Specyfikacja

 

wyższa seria r2600 daje dobry czysty dźwięk z fajnym basem, więc te też powinny być dobre.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.