x-kom hosting

Problem z internetem znikajacy net

Thedamianek879
utworzono
utworzono

Witam mam problem otóż wczoraj stała sie dziwna rzecz na moim laptopie lenovo y700 cos stalo sie z internetem a wydaje mi sie ze to problem karty sieciowej poniewaz zaczelo tracic mi sie wi fi pierw mysalem ze to przez sterownik na starym laptopie sciagnole najnowszy sterownik do karty sieciowej prosto od strony producenta zainstalowalem go i cyk internet wrocil polaczylem sie z moim siecia wszystko elegancko chodzilo caly dzien dzisaj odpalam laptopa jest git az do wieczora problem zas ten sam probowalem juz wszystkiego wpisywalem jakies komendy znalezione w necie w "cmd" nic resetowalem siec aktualizowalem stetowniki i nic myslicie ze to moze byc wina karty sieciowej da sie to jakos naprawic? 

Gość
komentarz
komentarz

1. 

 

2.

8 godzin temu, Thedamianek879 napisał:

myslicie ze to moze byc wina karty sieciowej

nie - wifi.

 

Thedamianek879
komentarz
komentarz

Raczej wi fi nie bo na kazdym urzadzeniu mam internet tylko na laptopie nie mam

Po kilku resetach komputerach wylaczanie i wlaczanie z memadzera urzaden karty sieciowej internet zaczol dzialac polaczyl sie z siecia wi fi i dziala narazie ale cos czuje ze to powróci haha nie mam pojecia o co chodzi ale jest cos nie tak ewidentnie dodam jeszcze ze jak internet nie dziala to połączył sie z siecia ale dalej byla tak kula na ikonie a na sieci pisaloa "brak dostepu do internetu" 

Gość
komentarz
komentarz

jeszcze raz powtórzę to co wyżej w pkt 1:

 

 

 

 

Thedamianek879
komentarz
komentarz

1 internet Leon 

2 światłowód 

3. Jaki masz w domu sprzęt operatora? (zazwyczaj wypożyczony na czas trwania umowy, przeważnie dotyczy to pkt 2b i  2d) Podaj model i producenta sprzętu.

4. Jaki jest producent i model Twojego :router TP-LINK TL-WR841N 

5. Łączysz się po kablu czy wifi : Łączę się poprzez wi fi oczywiście jak bym umial problem opisany wyżej 

6. Problem występuje na jednym czy na kilku urządzeniach : na jednym tylko na moim laptopie lenovo y700 

Gość
komentarz
komentarz

A 2x najważniejsze gdzie???

 

Thedamianek879
komentarz
komentarz

3 nie rozumiem tego punktu chodzi o ruter? Kartę sieciową? 

 

7. Screnny niżej 

IMG_20220410_112726.jpg

IMG_20220410_112647.jpg

IMG_20220410_112634.jpg

IMG_20220410_112527.jpg

IMG_20220410_112526.jpg

Gość
komentarz
komentarz

jeszcze jedne wyniki - w chwili usterki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.