x-kom hosting

Ciągłe bluescreeny średnio 2 razy tygodniowo

luandreaz
utworzono
utworzono

Hej forumMPC!

 

Od jakiegoś roku mam problem z losowymi bluescreenami tylko, że nie występowały tak często to je ignorowałem. Ale od jakiegoś czasu to już nie da sie wytrzymać w tak niefortunnych momentach wywala. Z moich obserwacji dzieje się to zazwyczaj gdy włączam więcej kart w chrome lub włączam jakiś stream i bam bluescreen. Tak jakby pod większym chwilowym obciążeniem "procka" coś padało i restart. Jeżeli jest otwarta jedna zakładka i leci sobie coś podczas spoczynku, nie ma opcji, żeby wyskoczył bluescreen, nie wiem jak to lepiej opisać.

 

W komputerze nie ma żadnych podejrzanych dźwięków.

 

Pomyślałem, że najlepiej przedstawię to w formie nagrania tak więc załączam mam nadzieje "przydatne informacje" które pomogą rozwiązać mój problem.

 

https://streamable.com/l2cf2j

 

  • 3 tygodnie później...

Darosław
komentarz
komentarz
@luandreaz Dnia 9.04.2022 o 00:11, luandreaz napisał: W komputerze nie ma żadnych podejrzanych dźwięków. Żeby tobie pomóc potrzeba konkretnych informacji, podaj co masz w środku swojego Pcta.
  • 5 tygodni później...
luandreaz
komentarz
komentarz

@Darosław

AMD Phenom(tm) II X4 955 Processor   3.20 GHz
Asus GTX 750ti
4x 2GB 1333mhz goodram (chyba)
Gigabyte GA-790FXTA-UD5

SSD Samsung EVO 870 500GB
Zasilacz wiekowy Fortron 350W



Windows 10 Pro for Workstations x64
21H1
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.