x-kom hosting

starszy pan i nie może:)

starszypan
utworzono
utworzono

Nie wiem, czy to odpowiedni dział na mój problem. Nie, nie jest on bynajmniej erotycznej natury;) Jestem starszą osobą, próbuję uczyć się internetu. Przynajmniej w bardzo podstawowym zakresie.Niestety, muszę sobie radzić z tym sam. Mam kłopot z systemem i przeglądarką (używam firefoxa). Na wielu stronach (najgorsze że na stronie mojego banku!:( ) wyskakuje mi informacja, że nie obsługuje mojej przeglądarki. Zorientowałem się, że to wina przestarzałego systemu ( WIndows VIsta). Znalazłem kolejną informację, że jedynie przeglądarka  ADVANCED CHROME CUSTOM BUILD współpracuje jeszcze z tym systemem. Chciałem Was serdecznie zapytać, czy to prawda? Czy mam jeszcze jakieś inne możliwości?? Inne przeglądarki dla VIsty? Z tego co zdążyłem się zorientować. mogę też spróbować zmienić system. Ale nie wiem, czy poradzę sobie z tym... Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, poradę. Życzę miłego dnia.

slivero
komentarz
komentarz

Witamy serdecznie :) 

Najlepszym rozwiązaniem tak na prawdę jak przesiadka na conajmniej Windows 7. Domyślam się że Pana sprzęt jest leciwy stąd nie mowię o Windows 10. Warto by było zanieść komputer do serwisu. Wykonają dla Pana reinstalacja z zachowaniem danych i wykonają niezbędna konfiguracje. Koszt może wynieść 80-100 zł. 

Praca na Windows Vista w obecnych czasach to słabe rozwiazanie ze względu na brak aktualizacji i niskie wsparcie (wręcz zerowe) jeśli chodzi o działające programy użytkowe. 

  • Dobra wypowiedź 1
starszypan
komentarz
komentarz

Bardzo uprzejmie panu dziękuję! Sprawdziłem właśnie model laptopa. To jest Toshiba Satellite L40-139. Czy może potrafi pan powiedzieć, czy Windows 10 nadaje się do niego? Ale ważniejsze... nie mam pojęcia, jak się kupuje nowy system. Czy może na moją prośbę zająć się tym serwis/serwisant? Czy dobrze rozumiem, że do kosztu reinstalacji trzeba dodać zakup nowego systemu? To pewnie drogo..

Gawel
komentarz
komentarz

Problemem może być cena. Siódemki już nie można kupić. Originał 10 to kwota ok. 500 zł, do tego wliczając co weźmie serwis, to będzie pewnie nieopłacalne. Nie wiem czy nie lepiej będzie poszukać jakiejś używki laptopa z systemem. Coś nowszego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.