x-kom hosting

problem z ati HD2600 i niektorymi grami na laptopie

piter3
utworzono
utworzono

witam!

otoz problem jest taki...zainstalowalem gre race driver grid. Gra uruchamia sie lecz w menu wciskam po omacku ( czarny ekran ), nastepnie w samej grze widac tylko liczniki samochodu czas itp a tlo jest czarne. Sterowniki do karty mam najnowsze. W czym moze byc problem ?

Bar33t
komentarz
komentarz

Wnioskujac po tytule jest to mobilna wersja HD2600 (laptop)? Podaj nam nieco wiecej informacji ;)

A co do sterowników: nie zawsze najnowsze znaczą najlepsze, sprobuj zainstalowac starszą wersje ;)

Poza tym ATI zawsze miało problemy z optymalizacją sterowników ;)

piter3
komentarz
komentarz

tak jest to toshiba na amd turion64x2 1,8ghz 2gb ram, vista. na starszych sterownikach bylo tak samo.

przeklejam czesc tesktu z readme : Supported Graphics Cards

ATI Radeon x1300, x1550, x1600, x1800, x1900, x1950, HD2600, HD2900, HD3870

NVIDIA Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8600, 8800, 9600, 9800

Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (inc.Laptops)

ale rozumiem ze moja karta nie jest integrated :)

Bar33t
komentarz
komentarz

A jak jest z innymi grami? Dokladnie ten sam problem?

Poprobuj jeszcze z innymi wersjami sterownikow, przeinstaluj DirectX'a .

piter3
komentarz
komentarz

chyba wiem w czym jest problem.. Na przykladzie gry assasins creed. Gra ma 2 mozliwosci uruchomienia : na directx 9 lub 10. na 9 chodzi na 10 jest taki efekt jak wczesniej pisalem( w tym wypadku biale tlo ).

Teraz pytanie czy vista z aero bedzie chodzic pod directx 9 ? ( mam obecnie 10 zainstalowany)

Bar33t
komentarz
komentarz

Powinna chodzic ;) . Zainstaluj DX'a 9.0c i sprobuj wtedy uruchomic gre . Jak juz to zrobisz to napisz na forum czy pomoglo ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.