x-kom hosting

Łatwiejsze załadowanie strony.

kamilq19
utworzono
utworzono

Cześć! Mam pytanie, mianowicie sprawa wygląda następująco, jest pewien sklep internetowy w którym asortyment jest dodawany o określonej godzinie, w związku z tym w tym czasie przebywa na stronie dużo ludzi a sama strona bardzo powoli się ładuje i wyskakują komunikaty że jest zbyt obciążona i żeby spróbować później. Kupienie czegokolwiek graniczy z cudem. Może istnieje jakaś przeglądarka lub wtyczka - może być na telefon lub komputer. Proszę o podpowiedź czy jest szansa ułatwić sobie wejście na stronę. Pozdrawiam! 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Jeżeli to wina po stronie samej strony (serwera) to nic za bardzo nie można zrobić... z ciekawości, jaka to strona?

 

Możesz próbować otworzyć stronę na komputerze, telefonie itd. w tym samym czasie i zobaczyć, gdzie szybciej się załaduje...

gavron7
komentarz
komentarz

@kamilq19 Równie dobrze możesz zadać pytanie - jadę drogą na Hel (jakbyś nie wiedział jedna jedyna droga :P), inni ludzie też jadą i tworzą się korki. Jak je ominąć?

 

Odpowiedź:

Kupić Hel na wyłączność :)

 

 

  • 1 miesiąc później...
BlackHorse
komentarz
komentarz

Ja mogę jedynie polecić skorzystanie z AdBlicka, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś. Zawsze to jakoś upłynni korzystanie, nie tylko z tej konkretnej, ale z wszystkich stron internetowych.

maciej1993
komentarz
komentarz
Cześć! Mam pytanie, mianowicie sprawa wygląda następująco, jest pewien sklep internetowy w którym asortyment jest dodawany o określonej godzinie, w związku z tym w tym czasie przebywa na stronie dużo ludzi a sama strona bardzo powoli się ładuje i wyskakują komunikaty że jest zbyt obciążona i żeby spróbować później. Kupienie czegokolwiek graniczy z cudem. Może istnieje jakaś przeglądarka lub wtyczka - może być na telefon lub komputer. Proszę o podpowiedź czy jest szansa ułatwić sobie wejście na stronę. Pozdrawiam! 
Masz dostęp do serwera na którym jest ten sklep nie bardzo rozumiem pytania?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.