x-kom hosting

Kursor myszki znika z pulpitu

mazman
utworzono
utworzono (edytowane)

witam wszystkich w moim pierwszym poscie:)

Mam taki problem otoz gdy jade myszka w prawy bok ekranu chowa sie, ale jak chce ja wysunac ponownie na widok to musze "sporo" sie nasuwac po biurku:) oczywiscie bez przesady nie musze jechac przez cale biurko ale zdecydowanie za duzo bo z 5 cm na oko:) Wie ktos moze w czym tkwi problem? Monitor 19 LG flatron slim. Dodam tylko ze przed wymiana komputera wszystko bylo normalnie ale chyba monitor dzialal jako analagowy(jak wlaczalem cyfrowy to gasl:))

Kwasek
komentarz
komentarz

może myszka ? to jest urządzenie martwe :D, mogło się w każdej chwili uszkodzić

cusek
komentarz
komentarz

Spróbuj zmienić rozdzielczość. Na inna i zobacz co się stanie?

mazman
komentarz
komentarz

mam 2 rozdzielczosci do wyboru ale na kazdej jest to samo:/ moze rzeczywiscie to ta myszka... wieczorem podlacze inna i podziele sie wrazeniami:)

cusek
komentarz
komentarz

No nie wiem żeby od myszki takie coś? Ale czekam.

webber
komentarz
komentarz
mam 2 rozdzielczosci do wyboru

Sterowniki do karty graficznej zainstalowane?

cusek
komentarz
komentarz

A co z sterami do monitora?? Wiele osób ich nie instaluje a to może przez to masz tylko 2 rozdzielczości, kolega miał podobnie.

Pozdrawiam Cus,

mazman
komentarz
komentarz

sory sory mam 3 rozdzielczosci, 800x600, 1024x768 i 1280x1024 moje zaniedbanie:) podlaczylem myche inna i caly czas to samo, a sterow do monitora nie instalowalem hmmm jutro sprobuje moze to cos zdziala:)

Machur
komentarz
komentarz

a moze ustawienie monitora? tzn. jest za bardzo roźciagniety na bok?

cusek
komentarz
komentarz

O to też dobry pomysł ale to by chyba zauważył gdyby mu pasek ucinało chyba że w jego monitorze jest coś takiego jak martwa strefa. Zainstaluj te stery.

  • 2 tygodnie później...
mazman
komentarz
komentarz

przez przypadek odkrylem o co chodzilo:) zrobilem screen shot'a i w paincie wkleilo mi jeden pulpit+jakby pulpit bez ikon:) Chodzilo o to ze gdzies w ustawieniach karty graficznej mialem ustawione 2 monitory i trzeba bylo przestawic na jeden hehe nikt na to nie wpadl ale dzieki za zainteresowanie:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.