x-kom hosting

Problem z neostrada orange

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: slivero ,
PeTer_8
utworzono
utworzono

Witam od pewnego czasu zmagam się z problemem z pingiem co jakieś 3min ping skacze z 50 do 200(podczas grania). Gry stają się nie grywalne, zgłaszałem problem do orange oni twierdzą że z ich strony wszystko działa prawidłowo.  Dodam że jeszcze 2 tygodnie temu wszystko było w porządku. 

cmd.png

  • Rekomendowana odpowiedź
slivero
komentarz
komentarz

Podaj proszę trochę więcej szczegółów. Jakiej karty sieciowej używasz ? Jakiego typu połączenia używasz (LAN/Wi-Fi) ? Czy wykonywałeś jakieś aktualizacje w czasie zbiegającym się z czasem, gdy powstał omawiamy problem ?

gavron7
komentarz
komentarz

 

PeTer_8
komentarz
komentarz

@slivero nie wiem która to karta sieciowa załączam zdjęcie, korzystam z lana( jestem połączony z ruterem kablem), raczej nie wykonywałem żadnych aktualizacji jedyne co to pobierałem grę ale już ją odinstalowałem ale problem jest dalej, dodam że antywirusy też wyłączałem. 
 

ggggg.png

slivero
komentarz
komentarz

Możliwe jest że Kaspersky powoduje omawiane problemy. Zweryfikuj to po przez usunięcie Kaspersky-ego. Napisz jaki był rezultat.

PeTer_8
komentarz
komentarz

@slivero @slivero problem dalej występuje odinstalowałem ccleaner oraz kaspersky ale ping dalej skacze z 60 do 200, zauważyłem że ping szczególnie skacze w jakiś dynamiczniejszych akcjach w grze, gdy np strzelam czy nagle pokazuje się przeciwnik 

 

slivero
komentarz
komentarz

Napisz proszę jeszcze co za komputer posiadasz jeśli to laptop to jaki to dokładnie model, jeśli to PC to jaki ma model płyty głównej. 

PeTer_8
komentarz
komentarz

@slivero posiadam komputer a płyta główna to asustek p8p67 le

płyta.png

slivero
komentarz
komentarz

Wejdź tu: >> KLIK << ściągnij sterownik LAN „Wersja 8.19.726.2013” i zainstaluj jeśli nic to nie pomoże napisz spróbujemy z najnowsza wersja udostępnioną przez producenta układu sieciowego. 

PeTer_8
komentarz
komentarz

@slivero tylko mam problem bo nie mogę wybrać  dla win 10, to który wybrać 

win.png

slivero
komentarz
komentarz

Wybierz Windows 8.1 .

PeTer_8
komentarz
komentarz

@slivero niestety problem występuje dalej myślisz że może to być powodowane tym że dawno nie wymieniałem pasty na procesorze jakieś 3 lata, może głupie ale gdzieś tak przeczytałem. 

slivero
komentarz
komentarz

Akurat ten czynnik nie ma wpływu na opóźnienia w sieci. Chyba ze masz regularne częste spadki FPS-ów ?

PeTer_8
komentarz
komentarz

@slivero nie tyle co spadki fps ale zużycie procesora prawie zawsze wynosi 100%, dlatego pytam o tą paste termoprzewodzącą bo z miesiąc temu też miałem taki problem lecz przypomniało się że mogę ustawić jakby moc wiatraków na high i to rozwiązało mu problem na jakiś czas, lecz znowu powrócił. Bardzo dziwne 

PeTer_8
komentarz
komentarz

@slivero????

 

slivero
komentarz
komentarz

Zużycie procesora nie ma nic do pasty termoprzewoodzacej. Warto abyś sprawdził jakie temperatury osiąga twój procesor podczas obciążenia i w spoczynku. Ściągnij program OCCT, wykonaj testy i ich wyniki zamieść tu. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.