x-kom hosting

Problem z prędkością internetu po zainstalowaniu Windows 11 Pro

Grand323
utworzono
utworzono

Witam, wczoraj wieczorem zaktualizowałem swojego win 10 do win 11 pro. Wszystko okej komputer nawet szybciej chodzi, poza internetem. Przykładowo na win 10 podczas pobierania jakiejkolwiek gry na steam czy na ubisoft miałem pobieranie +/- 30mb/s teraz pobieranie dochodzi do max 11,3-11,5mb/s. Podczas pobierania czegokolwiek internet totalnie muli, rozmowy na discord sa bardzo slabej jakosci a speedtest pokazuje 4mb/s pobierania... Wszystkie ograniczki przepustowosci jak i ustawienia karty siecowej są ustawione na max (w opcjach karty siecowej 1gigabit ethernet) i dalej nic. W speedtescie na win 10 pobieranie wynosilo lekko ponad 300mb/s, teraz na teście max 80-85mb/s. Nie wiem co jest grane słyszałem, że dużo ludzi na problem z predkoscia internetu po aktualizacji, ale zrobilem wszystko z poradnikow jakie znalazlem na internecie i nic to nie pomoglo. Zainstalowane najnowsze sterowniki karty sieciowej. Jakby ktoś mógł pomóc byłbym bardzo wdzięczny, milego dnia :) 

obraz_2022-04-06_132523404.png

Gość
komentarz
komentarz

konkretnie pkt pod ankietą

i ipv6

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.