x-kom hosting

Klawiatura Gamingowa

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Sławomir ,
dziobaczek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam rozgladam sie powoli za jakaś klawiaturą gamingową . Chciałbym zeby miała podswietlenie i klawisze numeryczne z boku nie wiem jak taki typ klawiatury się nazywa bardzo fajnie zeby była bezprzewodowa bez wzgledu na to czy ma to wplyw na gry , i fajnie aby bateria nie trzymala w niej ze 2 dni  i bardzo ważna rzecz aby miała klawisze multimedialne do stopowania muzyki i wyciszenia . Obecnie posiadam Logitech K360 posiadam ja juz ze 3 4 lata i nigdy w niej nie wymieniałem baterii od nowosci , Czy jest mozliwość takiej zeby miala kabel i szło ją np ładowować kablem . Znalazłem cos takiego KRUX Neo Pro RGB Wireless Gateron Blue Klawiatura - niskie ceny i opinie w Media Expert tylko ze nie ma numerycznych klawiszy z boku ale widze ze wlasnie chyba w niej jest takowe rozwiazanie . koszt do maks do 250zl 

Edytowane przez dziobaczek

iSkuL
komentarz
komentarz

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale mówisz, że chciałbym żeby miała num pada, a wysłałeś malutką klawiaturę. Prawdę mówiąc to bardzo dużo wymagań, a kasy mało.

Do 300 zł to dorwiesz Genesis Thor 600 która jest bezprzewodowa, ale jest to tak zwana 60, czyli bez num pada.

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/klawiatury-komputerowe/klawiatury/klawiatura-genesis-thor-660-biala?gclid=CjwKCAjw9LSSBhBsEiwAKtf0nxqnaWS22N4nOsHHWQdWntEN3RQRGONJfuCh90RBoXXWaK3nNQE9eBoCkAsQAvD_BwE

Ma dość okej przełączniki Gateron Red do tego najpiękniejsze keycapy na świecie Puddingi *.* (przynajmniej dla mnie :D) Ma łącznosć 3 w 1 i jest w dwóch kolorach. Kosztuje troszkę ponad budżet bo 299zł. 

dziobaczek
komentarz
komentarz

@Sławomir właśnie zastanawiałem się nad nią tylko nie przemawiają do mnie jakoś nisko profilowe przyciski, ogólnie mógłbym zrezygnować z tych wszystkich bajerów nawet klawiatury numerycznej ale żeby były strzałki ta trochę większą klawiatura. I żeby była bezprzewodowa jest to dla mnie najważniejsze i fajnie żeby miała jakieś dodatkowe klawisze multimedialne ale nie koniecznie muszą byc. Nie wiedziałem że tak ciężko znaleźć dobra klawiaturę, myślałem jeszcze nad redragon k621 ale też nisko profilowa. 

  • Rekomendowana odpowiedź
Sławomir
komentarz
komentarz

Co do nisko profilowych klawiszy, to posiadam corsaira k60 właśnie z takimi i wcale to w niczym nie przeszkadza.

Piszę się dobrze, gra również.

 

w cenie 350-450 byłby większy wybór

 

ps. masz też taką klawiaturę, jest bez rgb, ma tylko jeden kolor podświetlenia.

https://www.x-kom.pl/p/721811-klawiatura-bezprzewodowa-motospeed-gk82-bt.html

dziobaczek
komentarz
komentarz

@Sławomir Oo całkiem spoko szkoda ze ma wąski Enter z podświetlenia nie potrzebuje jakiej choinki a ta ma bardzo przyjemne podświetlenie a jak z opinia bo nie ma zbytnio w necie. Głównie chodzi mi o to czy po kilku minutach bezczynności nie ma problemów gdy zacznę pisać a tekst zacznie się pojawiać po kilku sekundach. Posiadam teraz logitecha k360 i nigdy nie miałem z nią problemów bateria w niej to mistrzostwo  naprawdę pancerna klawa tylko poschodzili literki z przycisków. No i chciałem spróbować jakiegoś mechanika.  Ogólnie myślałem też nad taka https://www.x-kom.pl/p/528846-klawiatura-przewodowa-modecom-volcano-lanparty-2-rgb-gateron-blue.html

Sławomir
komentarz
komentarz
7 godzin temu, dziobaczek napisał:

Głównie chodzi mi o to czy po kilku minutach bezczynności nie ma problemów gdy zacznę pisać a tekst zacznie się pojawiać po kilku sekundach.

Sprawdź ustawienia zasilania do tego urządzenia w menedżerze urządzeń.

dziobaczek
komentarz
komentarz

@Sławomir Nie mam z tym problemu ogólnie czytałem wypowiedzi ludzi różnych innych klawiatur bezprzewodowych. Ale zamówiłem dzisiaj ta co mi podesłałeś, zobaczymy jak przyjdzie. Dzięki bardzo 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.