x-kom hosting

Jak ukryć pasek adresu w Google Chrome?

Thonar
utworzono
utworzono

Hej, witam wszystkich, jako nowy użytkownik :)

Może jestem laikiem i popełniam jakąś głupotę, ale chciałbym zabezpieczyć swój telewizor OLED przed wypaleniami matrycy. Mianowicie często podłączam komputer do tv i korzystam z przeglądarki (Chrome). Chciałbym, aby na ekranie było jak najmniej stale wyświetlanych, jednostajnych elementów - stąd więc moje pytanie. Czy jest jakaś opcja - addon, ustawienie, substytut przeglądarki, który pozwoliłby na automatyczne ukrywanie paska z otwartymi kartami i paska adresu?

Idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby działało to identycznie, jak pasek zadań u dołu ekranu w systemie Windows. Jest ukryty, pojawia się, gdy zjadę kursorem na dół ekranu. Byłoby perfekcyjnie, gdyby dało się to zrobić w Chrome z górnym interfejsem, taki autohide. 

Wiem, że da się ukryć ten interfejs za pomocą klawisza F11 (pełny ekran) ale jest to bardzo niepraktyczne, gdyż niewygodnie zmienia się karty, korzysta z paska adresu itp.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Czy nie możesz innej przeglądarki zainstalować na telewizorze? Z tego co wyszukałem to na ten moment w Google Chrome jedyne rozwiązanie to klawisz F11 :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.