x-kom hosting

Usuwanie ludzi z Messengera

bleyzlxrd
utworzono
utworzono

Cześć.

Chciałem zapytać się, czy jest jakaś możliwość usuwania z Messengera ludzi, których nie mam w znajomych na Facebooku?

Kiedyś wystarczyło przejść do kontaktów, przytrzymać na danej osobie i była opcja "Usuń z Messenger" czy coś w tym stylu, a teraz tego nie widzę.

Pytam, ponieważ mam pełno ludzi, z którymi już nie utrzymuję kontaktu, a ciągle wyskakują mi w aktywnych i troszkę mi to przeszkadza.

Anawa
komentarz
komentarz

Hej. Rzeczywiście, może to być denerwujące... myślę, że zostaje tutaj tylko opcja zablokowania tych kontaktów. Być może ma ktoś inne rozwiązanie... ?

bleyzlxrd
komentarz
komentarz

@Anawa
Właśnie wydaje mi się, że zablokowanie na stałe to jedyna opcja.
Po tym jak zablokowałem, zniknęli, odblokowałem - pojawili się z powrotem.
A bezpośredniego kontaktu z supportem Facebooka chyba jako tako nie ma.

Anawa
komentarz
komentarz

Wygląda na to, że na ten moment jest to jedyne rozwiązanie. Wcześniej, tak jak piszesz, była możliwość bezpośredniego usuwania ludzi z messengera z poziomu aplikacji (zresztą takie informacje znajdują się dalej w poradnikach w internecie).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.