x-kom hosting

Radeon x800 problem z biosem

rhcp12345
utworzono
utworzono

Witam a otoz mam problem mam karte radeon x800, kiedys sflashowalem ja pod x850 zeby niby bylo 16 potokow zamiast 12,lecz nie udalo sie to karta w ogóle nie startuje!!!,zanioslem do serwisu koles z serwisu powiedzial ze karta w ogóle nie wstawala w zadnej plycie glownej.powiedzial ze na jednej plycie wstala ale w ogóle jakby flashrom ani atiflash jej nie widzial i tu jest problem..!!! Czy przez zmiane biosa mozna az tak uszkodzic karte???I czy by byly jakies sposoby odzyskania sprawnosci przez karte!!!.Z karta pci juz próbowalem ale nie wykrywal ani flashrom ani atiflash karty plax help!!!!!

// ort.

// na sprawdź post pod kątem poprawności ortograficznej

// naekana

Bar33t
komentarz
komentarz

Oczywiscie ze mozna w ten sposob uszkodzic karte. Mowisz ze probowales sflashowac X800 do X850.... ale nie na wszystkich kartach jest to mozliwe. Niektore z nich (np. X800Pro) maja tylko 8 potokow i inne oznaczenie kodowe rdzenia. X800GTO2 jest modowalna do X850XT, co do reszty to niewiem, ale watpie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.