x-kom hosting

Problem z łącznością przy użyciu modemu szerokopasmowego

Khonuri
utworzono
utworzono

Witam! Od jakiegoś czasu mam problem z połączeniem z internetem. Problem pojawia się najczęściej, gdy wyłączy się listwę zasilającą router oraz zasilacz poe (nwm jak to się nazywa profesjonalnie), w tedy po ponownym włączeniu, muszę resetować wiele razy router aby za którymś razem załapało. Co prawda dzieje się to również nagle, gdy korzystam z internetu. Dodam, że router był z miesiąc temu wymieniany, jest to tp-link TL-WR841N, więc może problem leżeć po stronie tego zasilacza, który ma dobre ponad 10 lat? PS. Gdy odwróciłem router aby sprawdzić jaki to model to ponownie wyrzuciło internet, więc może to być również problem w przewodach? Wrzucam plik net-log jak udało mi się zrobić w trakcje, gdy tego internetu nie było. Dodatkowo, czy to możliwe, że więcej jest odebranych niż wysłanych bajtów? A może jest po prostu coś źle skonfigurowane, chociaż na starym routerze działo się dokładnie to samo!

 

 

net-log.txt

 

 

kkkkkkkkkkkkkk.png.2adf218ced57a419bcfb67a33bf12c69.pngjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.png.6912f2fddd8f3407ad4657c48d04adf4.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.