x-kom hosting

Jaka karta wi-fi + bluetooth

neverm1nd
utworzono
utworzono

Hej, 

wczoraj złożyłem nowy komputer. Wszystkie pięknie śmiga tylko mam problemy z pingiem w grach oraz z szybkością internetu. Zakupiłem kartę sieciową pod usb TP-Linka niby moze uzyskac predkosc do 300mbit/s. Po zrobieniu speed testu wychodzi na to ze internet ma predkosc 30mbit/s, a ping podczas gier utrzymuje sie na poziomie 70ms, a momentami skacze nawet do 500ms.

Dodam tylko że na laptopie mam 20-30ms, a predkosc internetu to wg dostawcy 1gb/s (wiadomo ze faktycznie jest mniej ale napewno nie 30mbit :D). Zmiana karty? Jeżeli tak to jaką polecacie?

Gość
komentarz
komentarz
3 godziny temu, neverm1nd napisał:

wiadomo ze faktycznie jest mniej ale napewno nie 30mbit :D

A o ile się założysz że jest tak jak piszesz, a prędkość dostawcy nie ma tu nic do gadania?

Jakbyś się chwilę rozejrzał to znalazłbyś odpowiedź na swoje pytania:

 

 

neverm1nd
komentarz
komentarz

Wymieniłem karte sieciowa na pci i mam 600mb na speed tescie takze nie wiem po co te glupie gadki z zakladaniem się. 

No ale juz zdązyłem zauwazyc ze na tym forum ciezko o uzyskanie pomocy tylko wymądrzanie się 'ekspertow'

Gość
komentarz
komentarz
12 godzin temu, neverm1nd napisał:

Wymieniłem karte sieciowa na pci

jeśli myślisz że w tym przypadku to pomogło to jesteś w dużym błędzie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.