x-kom hosting

brak połączenia z siecią wifi

Victus16
utworzono
utworzono

Witam. mam problem z połączeniem sie z wifi  Mianowicie mam nowego laptopa od początku wszystko działało ok po około 2 tygodniach nie moge sie połączyć z siecią wifi w hotelu pracowniczym która wcześniej działała i u innych nadal działa . Wszystkie inne próby tzn hotspot przez mój telefon i kolegów działa ale ta jedna siec przestała po połączeniu pisze wymagana akcja uruchom przeglądarke internetową aby kontynuować i po uruchomieniu wyskakuje sieć fritzbox i jest napisane zeby podać kod że niby za dużo korzystałem i wyczerpałem limit problem trwa od 3 tygodni będoc w domu na weekendy działa bez problemu z wifi domowym tylko ta jedna siec nagle ma problem. Próbowałem przywrócic ustawienia fabryczne naprawe i przywracanie systemu ale punktów przywracania nie ma a przy próbie fabrycznych ustawien z chmury albo z dysku wyskakuje błąd ze nie udało sie. Czy ktos może powiedzieć jaki jest powód że nagle przestało sie łączyć z tą siecią a z innymi działa ? dodam ze próbowałem na innych przeglądarkach i czasem zaskoczyło np youtube albo facebook ale po chwili nic znowu ??

gavron7
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie rozumiem Twojego toku myślenia, a właściwie jego braku.

 

Po prostu na routerze jest ustawiony lejek (a właściwie limit) zerowany (o ile w ogóle zerowany) raz na jakiś czas.

Edytowane przez gavron7
Victus16
komentarz
komentarz (edytowane)

ale jest nas tutaj 9  a kilka osób jest tutaj kilkanascie miesiecy i jest ok a ja po paru dniach mam problem a wlasciciel mowi ze z routerem wszystko ok i nie wiem co robic ??

 

Nikt nie miał i nadal nie ma problemu włacznie z szefem który używa internetu wiecej niz my razem wiec dlaczego ?

Edytowane przez Victus16
Victus16
komentarz
komentarz

teraz przez firefoxa odpala mi youtube i jeszcze dwie strony i czasami google więc to nie moze być wina limitu na routerze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.