x-kom hosting

Arctis 3 wykrywane ale brak dźwięku

kacpik1290
utworzono
utworzono

Witam, przyszły mi dziś nowe słuchawki steelseries arctis 3, które podłącza się na dwa osobne wejścia jack, mój laptop Lenovo legion Y540 posiada tylko jedno wejście, więc kupiłem wtyczkę, która z dwóch jacków robi mi jedno. Niestety dźwięku wciąż nie ma, a próbowałem wiele opcji:
Zakup wtyczki
Instalacja najnowszych sterowników
Różnych poradników z YT, gdzie bawiłem się w menadżerze urządzeń czy panelu sterowania.

Sam laptop tak jakby wykrywał te słuchawki bo mam je do wyboru w "dźwięki --> odtwarzanie" i ten zielony pasek skacze jakby dźwięk był ale jednak go nie ma, co ciekawe na to samo wejście działają mi inne słuchawki tym razem douszne z pojedynczym jackiem fabrycznie oraz inne słuchawki ale już z innego wejścia, a mianowicie usb.

Czytałem coś o realtek, że tam można wybrać, żeby brało pod uwagę przednie porty do dźwięku, aczkolwiek nie mam tego programu, próbowałem zainstalować to w kółko prosiła mnie instalka o restartowanie komputera, a po drugie inne słuchawki na tym samym wejściu działają.

W czym może być problem?

Gawel
komentarz
komentarz

Nie masz panelu Realtek ? Najnowsze sterowniki wymagają pobrania go ze sklepu MS. Sprawdź w sklepie i wtedy zobacz ustawienia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.