x-kom hosting

Problem z Ram

Mervix
utworzono
utworzono

Chciałem was zapytać z czym może być związany mój problem. Zaczne od samego początku jak 6 miesięcy wymieniłem paste na procesorze i wyczyściłem cały komputer. Podłączyłem go spowrotem do zasilania żeby sprawdzić czy wszystko OK. Próbowałem go włączyć, ale po wciśnięciu przycisku włączającego komputer od razu się wyłączał i po chwili ponownie włączał ledwo co wiatraczki się zaczeły kręcić od chłodzenia, To nie mój pierwszy raz kiedy tak się działo zawsze po 15 minutach ciągłych restartów i odłaczania go od prądu i podłaczania na nowo zaczynał działać. Teraz było trochę inaczej bo już drugi dzień mam ten sam problem. Postanowiłem wypiąć kartę podłączyć na nowo odpiąć procesor i podpiąć jeszcze raz. Wyjąłem jedną kość ram mam dwie po 4GB i na tej jednej normalnie się włącza i wszystko działa tak samo jak wczesniej. Tylko w tym mam problem że wcześniej przez 2 lata działał normalnie na 2x4GB ramu teraz na jednej tylko się włącza. Przekładałem RAM wkładałem jedną taka kość druga taka nic to nie dawało tylko na tej jednej działa podkreślam z góry, że mam od samego początku dwie takie same kości z tej samej marki. Przez myśl mi przeszło, że może być to płyta główna bo jest troszkę starsza od pozostałych podzespołów, ale nie jestem w 100% pewien, więc chciałem was zapytać jakie macie zdanie na ten temat. Pozdrawiam

ero123
komentarz
komentarz

A jakie dokladnie podzespoly?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.