x-kom hosting

Smartfon do 1000zł

pilnik
utworzono
utworzono

Witam, co polecicie w przedziale 600-1000zł? 
Za dużych wymagań nie mam, byle działał płynnie, trzymała bateria i robił przyzwoite zdjęcia jeśli to możliwe w tej kwocie. W gry nie gram, głównie internet, komunikator nawigacja olx, czyli w sumie takie normalne użytkowanie. 
Obecny huawei p8 lite doprowadza mnie do szału spowolnionym działaniem i zawieszaniem się a o baterii nie wspomnę gdzie bez używania niekiedy potrafi w pół dnia się rozładować więc  pora go wymienić. 

Sławomir
komentarz
komentarz

Popatrz sobie na OPPO Reno 5 Lite, wychodzi trochę ponad budżet 1100zł na promce, regular 1200zł jednak można wziąć na raty 0%

 

Masz tez do wyboru XIAOMI Redmi Note 10s w okolicach 1000zł.

 

XIAOMI Redmi Note 11 na snapdragonie w podobnej cenie

jednak z ubogą ilością pamięci ram 4GB więc bym go nie brał

 

 

 

lub REALME 8 6/128GB

 

Jest naprawdę sporo tych telefonów i w sumie wszystkie oferują to samo i praktycznie mają to samo. delikatne różnice w aparatach, pojemności baterii i czasem inny ekran.

  • Dziękuję 1
eryk93
komentarz
komentarz

W tej kwocie, z przyzwoitą baterią:

Cytuj

 

1# Motorola Moto G60S 6/128GB Midnight Blue 120Hz (Miej na uwadze, że przy włączonym 120Hz bateria będzie krócej trzymać)

 

* RAM 6GB - Co do twoich wymagań będzie śmigał aż miło

* 128GB pamięci wbudowanej, co myślę powinno na spokojnie wysatrczyć

* Możliwość montażu karty pamięci

* Bateria 5000mAh - Na spokojnie powinien te 2-3 dni na swobodnym użytkowaniu wytrzymać

 

2# Xiaomi POCO M4 Pro 6/128GB Power Black 
 

* RAM 6GB - Co do twoich wymagań będzie śmigał aż miło

* 128GB pamięci wbudowanej, co myślę powinno na spokojnie wysatrczyć

* Możliwość montażu karty pamięci

* Bateria 5000mAh - Na spokojnie powinien te 2-3 dni na swobodnym użytkowaniu wytrzymać

 

3# Xiaomi POCO X3 PRO NFC 8/256GB Phantom Black 120Hz (Miej na uwadze, że przy włączonym 120Hz bateria będzie krócej trzymać)

 

[Ten model jeśli faktycznie możesz więcej dołożyć, a serio warto]

 

* RAM 8GB - Co do twoich wymagań będzie śmigał aż miło

* 256GB pamięci wbudowanej, co myślę powinno na spokojnie wysatrczyć

* Możliwość montażu karty pamięci

* Bateria 5160mAh - Na spokojnie powinien te 2-3 dni na swobodnym użytkowaniu wytrzymać

 

 

 

Opisałem je pobierznie, wszystko jest do doczytania, ale generalnie wybierałbym pomiędzy tymi trzema z szczególnym naciskiem na nr 3 ;) 

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.