x-kom hosting

Laptop Acer długo łączy się z routerem

Alfred111
utworzono
utworzono

Mam problem z nowym laptopem  Acer Aspire 5

Numer modelu : A515-56-55YP

 https://www.acer.com/ac/pl/PL/content/model/NX.A1GEP.00B 

Laptop zakupiłem bez systemu i zainstalowałem go we własnym zakresie. Teraz mam dziwny problem. Laptop potrzebuje kilku minut, że połączyć się z internetem przez Wi-Fi. Z routerem łączy się niemal natychmiast ale jest opis pod nazwą routera: brak internetu, zabezpieczono. Z internetem łączy się dopiero po kilku minutach od połączenia z routerem. Żadne inne urządzenie w domu nie ma problemów z połączeniem się z tym routerem. Laptop bez problemu i niemal natychmiast łączy się z internetem poprzez komórkowy hotspot. Po nawiązaniu połączenia z routerem gdy się rozłączę i klikam ponownie , żeby się połączyć nawiązuje połączenie z Internetem niemal natychmiast. Problem występuje tylko po włączeniu laptopa. Ktoś ma jakieś pomysły jak rozwiązać problem.

Gość
komentarz
komentarz

wyłącz ipv6

Alfred111
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie.  Pomogło. I życie stało się łatwiejsze :)

Gość
komentarz
komentarz

Życie staje się łatwiejsze na Linuxie a nie na Windowsach... I nie ma problemów.. :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.